شماره پشتیبانی : 91010190-031
کانال اخبار آسیا سازان
اخبار و اطلاعیه ها
کیفیت و پشتیبانی را با ما تجربه کنید

  • آسیا سازان اعتبار جامعه جهانی هاستینگ
  • شراکای تجاری قدرتمند
  • خدمات فنی قدرتمند
  • اسلایدر
  • اسلایدر

 

 

ما چگونه شروع کردیم

در سال 1392 ، سایت آسیا سازان ابتدا تنها با یک سرور همراه با کنترل پنل دایرکت ادمین آغاز کرد؛ که تا به امروز به بیش از ده ها سرور همراه با آخرین تکنولوژی های کلود و مجازی سازی ؛ همراه با آخرین ورژن کنترل پنل های اصلی و استاندارد ارتقا یافته است . آسیا سازان کار خود را توسط گروهی دو نفره آغاز کرد و تا به امروز بیش از ده ها سرور توسط گروه آسیا سازان پشتیبانی و نگه داری می شوند .

 

آنچه که ما هستیم

در آسیا سازان ؛ ما در پشتیبانی فنی از سرویس های ارائه شده تخصص کافی و لازم را داریم، کارشناسان ما در تمامی زمینه های سرور و طراحی سایت و تمام خدمات ارائه شده در ایران کم نظیر بوده و بی شک یکی از بهترین تجربه ها هم سخن شدن با بهترین پشتیبانان می باشد که در 24 ساعت روز آماده به پاسخ گویی به شما عزیزان هستند ،شما همراه با در بالاترین سطح فناوری و تخصص خواهید بود . سرعت و قابل اطمینان بودن یکی از ویژگی های حرفه ای ماست که میتوانید نظرات مشتریان ما را در این صفحه بخوانید .تمامی مواردی که شما نیاز دارید ، قیمت فوق العاده و بسیار جذب کننده همراه با یک تیم پشتیبانی که هیچ گاه شکست نخواهند خورد . در آسیا سازان؛ ما به تمام مشتریان؛ نمایندگان و سهام داران این قول و اطمینان را می دهیم : ارزش و کیفیت عالی ، والا ترین هدف ما در تمام طول زمان خواهد بود .

 

چرا شرکت طراحی ما؟

شرکت آسیا سازان دها نفر از مشتریان، از جمله شرکت ها ، موسسات ، ادارات دولتی و خصوصی، افراد حرفه ای ، سازمانهای تبلیغاتی و فعالان حوزه فناوری اطلاعات همکاری می کند. شرکت آسیا سازان با توسعه و افزایش سطح فن آوری و امنیت اطلاعات به شرکت ها این امکان را می دهد تا در پروژه هایی که نیاز به این دو مقوله دارند وارد شده و با آرمش به کسب و کار موفق خود بپردازند.

 بسیاری از مشتریان ما ؛ آسیا سازان را به همکاران و آشنایان خود پیشنهاد می دهند و برخی برای ما نامه تحسین و تشکر ارسال می کنند و به نحوی بازخورد مثبتی از این همکاری را نشان می دهند زیرا بخوبی می دانند که ما در حال ایجاد تحولات بزرگ در تجارت و زندگیشان هستیم اگر تصمیم خود را برای حضور در دنیای وب گرفته اید یا هنوز نیاز به مشاوره و بررسی دارید با ما تماس بگیرید.


اهداف و آرمان ها

شرکت آسیا سازان برآن است تا با ارائه بهترین و برترین خدمات ضمن برآورده سازی ایده آل شما همواره خاطره ای خوش از خود بجای گذارد .

نظام خدماتی ما برسه اصل :

۱- رضایت کافرما
۲- ابتکار و نو آوری
۳- بهره گیری از دانش روز

استوار بوده و سابقه شرکت آسیا سازان بیانگر تبعیت از این لوح زرین می باشد و امید است بدین وسیله بستر دسترسی به خدمات حرفه ای برای متقاضیان فراهم گردد .

 

ما چگونه به تعهدات و موراد ذکر شده عمل می کنیم

بدون شک شما برای انتخاب ما دلایل خود را دارید ؛ از مهم ترین دلایل شما تعهدات ما نسبت به شما خواهد بود . در آسیا سازان شما می توانید با تیم پشتیبانی ما از طریق تیکت؛ تماس تلفنی ، ایمیل و چت در ارتباط باشید و ما از هیچ گونه پشتیبانی برای شما دریغ نخواهیم کرد .

 

 

 

محصولات و خدمات ما